Kleitas gaidību fotosesijām

Lai pirms sesijas nebūtu jāstraucas par to, ko vilkt mugurā, savām klientēm piedāvāju izvēlēties garās kleitas, to izmantošana ietilpst fotosesijas cenā. Kleitas ir staipīga auduma, tāpēc derēs vairākiem izmēriem. Iekavās norādīti aptuvenie izmēri.
LUX sadaļas kleitas pieejamas tikai izvēloties LUX sesiju vai ar piemaksu + 20 eiro.

1. Violeta garā kleita ar atsegtiem pleciem (M-XL izmēram) - komplektā ar jostiņu, labi derēs gara auguma sievietēm. Šīs krāsas kleita labi iederēsies pie jūras vai citiem ūdeņiem, kā arī rododendros un ceriņos.
2. Tumši zaļa garā kleita ar atsegtiem pleciem (M-XL)- komplektā ar jostiņu, piemērota gara auguma sievietēm,  labi izskatās ar jost. Ļoti universāla krāsa, kas iederas teju jebkurā vidē- vislabāk mežā, pļavā vai citā "zaļā" vietā.  


3. Zilganzaļa kleita ar šķēlumu priekšā- var fotografēt gan vaļēji, gan ciet (S-L)- kleita ir ļoti gara, bet apakšējo malu var likt kā šlepi. Pieejama jostiņa. Derēs sievietēm ar maza vai vidēja izmēra krūtīm. Kleitas krāsa lieliski izceļ pelēkzilu un zaļganu acu krāsu. Vienlīdz labi izskatīsies gan mežā, gan pie ūdeņiem. 


4. Balta mežģīņu kleita, caurspīdīga (S-L)- romantiska kleitiņa, kas piestāvēs maigam tēlam pie jūras, intīmākām sesijām studijā vai mājās.  Piemērota sesijām ūdenī (ezerā, vannā). Derēs arī sievietēm, kas nav grūtnieces. 

5. Maigi rozā mežģīņu kleita, caurspīdīga (S-L)- romantiska kleitiņa sesijām ūdenī vai telpās. Tā kā kleita ir caurspīdīga, jāizvēlas pieskaņota apakšveļa. Derēs arī sievietēm, kas nav grūtnieces. 


6. Melna īsā mežģīņu kleita, caurspīdīga (S-M)- buduāra sesijām mājās vai studijā. Labi izskatās arī dabā (ūdenī vai uz tumša fona).


7. Melna garā mežģīņu kleita, caurspīdīga (S-L)- piemērota buduāra sesijām, kā arī bildējoties ūdenī. Derēs arī sievietēm, kas nav grūtnieces. 


8. Balta garā kleita ar mežģīņu augšu (S-L)- grezna kleita, kas piestāvēs svinīgākam tēlam. Var bildēties studijā vai pie jūras. Lieliski izskatīsies kopā ar ziedu aksesuāriem. 


9.Rozā mežģīņu kleita ar volāniem (M-XL)


10.Rozā kleita ar šķēlumu priekšā- var fotografēt gan vaļā, gan ciet (S-L)- pieejama jostiņa, kleita ir ļoti gara, bet apakšējo malu var likt kā šlepi. Labāk derēs sievietēm ar maza vai vidēja izmēra krūtīm. 

11. Oranžīgi dzeltena kleita ar šķēlumu priekšā- var fotografēt vaļā vai ciet, ar jostiņu vai bez (S-L)- derēs sievietēm ar maza vai vidēja izmēra krūtīm. Lieliski izskatās rudenī, kā arī atsevišķās studijās.


12. Koši zila mežģīņu kleita (necaurspīdīga) ar volānu rociņām un garu šlepi (S-L)- lieliski izskatīsies pie jūras vai citiem ūdeņiem, kā arī citur


13. Violeti sarkana kleita ar fliteriem


14. Melna mežģīņu kleita (necaurspīdīga) ar volānu rociņām un garu šlepi (S-L)


15. Tumši sarkana kleita ar atsegtiem pleciem (S-M)


16. Balta mežģīņu kleita kleita (S-M/L), derēs nelielām krūtīm


17. Pelēkzila samta kleita (M-XL), ideāli piemērota svētku bildēm


18. Tumši zaļa samta kleita (M-L), lieliski izskatīsies Ziemassvētku fotosesijās


19. Balta mežģīņu kleita (necaurspīdīga) ar volānu rociņām un garu šlepi (M-XL)


20. Violeti rozā mežgīņu kleita (nāriņas fasons)


LUX kleitas- pieejamas tikai izvēloties LUX sesiju vai ar piemaksu +20 eiro

1. Gaiši pelēks caurspīdīgs tilla apmetnis (S-XL)


2. Balta punktota tilla kleita, caurspīdīga (S-XL)


3. Rozā mežģīņu kleita (caurspīdīga) ar šķēlumu priekšā un volānu rociņām


4. Zilganzaļa tilla kleita/apmetnis ar bagātīgiem volāniem (S-XL)